Veresegyházi Új tömlő Agapé Gyülekezet

Adatlap

Istentiszteletek helye és időpontja

• 2112 Veresegyház, Fő út 45-47. (Innovációs Központ Kamara Terem) II. emelet; Istentisztelet vasárnap 16:30 óra

Veresegyházi Új tömlő Agapé Gyülekezet Isten vezetése által alakult gyülekezetté. A közösség története a jelenlegi Pásztor Nagy Gergely szüleiinek megtérésével, újjászületésével kezdődött 1993-ban. A baptista hátterű közösségből egy új Gyülekezet született, amely az Agapé hálózaton belül valósult meg. 2016 tavaszán elkezdődött a gyülekezetplántálás. A közösség alapító tagjai kezdetben egy családi ház nappalijában gyűltek össze, később megtalálták összejöveteli helyüket az Innovációs Központ egyik termében.

A Gyülekezet napjainkban már Veresegyházán és környékén végzi szolgálatait, elhívásuk alapigéje: „Menjetek el és tegyetek tanítvánnyá minden népet …”

Alkalmaikat minden vasárnap 16.30 órai kezdettel tartják a Veresegyház Innovációs Központ 2. emelet kamara termében.